CAD PLM TRAININGS AND WORKSHOPS

Trainings

 • Certifikované kurzy CATIA V5, CATIA V6 a CATIA 3DEXPERIENCE

  Certifikované kurzy CATIA V5, CATIA V6 a CATIA 3DEXPERIENCE

 • Certifikační program společnosti Dassault Systèmes dává možnost prokázat se vysoce profesními znalostmi v oblasti nejnáročnějšího průmyslového designu. Certifikace založená na praxi dokazuje Vaši odbornost, znalosti a schopnosti v práci se systémem CATIA a odliší Vás na dnešním konkurenčním trhu práce.

  Certifikační program společnosti Dassault Systèmes dává možnost prokázat se vysoce profesními znalostmi v oblasti nejnáročnějšího průmyslového designu. Certifikace založená na praxi dokazuje Vaši odbornost, znalosti a schopnosti v práci se systémem CATIA a odliší Vás na dnešním konkurenčním trhu práce.

  • Úroveň - Specialist

   Základní úroveň certifikační zkoušky

  • Úroveň - Expert

   Expertní úroveň certifikační zkoušky. Podmínkou získání je úspěšné absolvování úrovně Specialist

 • Školení obráběcích modulů v systému DELMIA a DELMIA 3DEXPERIENCE

  Školení obráběcích modulů v systému DELMIA a DELMIA 3DEXPERIENCE

 • Nenašli jste v naší nabídce požadované školení? Potřebujete speciální kurz dle vlastních požadavků nebo workshop nad vašimi daty? Spojte se s námi na níže uvedených kontaktech a my pro vás rádi připravíme školení ušité "na míru" dle vaší specifikace.

  Nenašli jste v naší nabídce požadované školení? Potřebujete speciální kurz dle vlastních požadavků nebo workshop nad vašimi daty? Spojte se s námi na níže uvedených kontaktech a my pro vás rádi připravíme školení ušité "na míru" dle vaší specifikace.

 • Školení DraftSight pro nové uživatele

  Školení DraftSight pro nové uživatele

 • Geometrické kótování a tolerance (GD&T) a obecně 2D/3D výkresová dokumentace jsou v oblasti strojírenství klíčovým informačním zdrojem a zpravidla nedílnou součástí smlouvy, resp. objednávky.

  Geometrické kótování a tolerance (GD&T) a obecně 2D/3D výkresová dokumentace jsou v oblasti strojírenství klíčovým informačním zdrojem a zpravidla nedílnou součástí smlouvy, resp. objednávky.

Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Irena SedláčkováManažer školení

+420 571 894 365

irena.sedlackova@technodat.eu


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

Social Networks